Automobilių nuoma

Automobilių nuoma – vis labiau populiarėjanti paslauga ne tik tarp į Lietuvą atvykstančių svečių iš užsienio, bet ir tarp į gimtąją šalį grįžtančių bei Lietuvoje gyvenančių šalies piliečių.

Automobilių nuoma tai puiki galimybė nevaržomai keliauti tiek darbo reikalais, tiek poilsiaujant, naudojantis autonuoma galima pamatyti daug daugiau nei naudojantis visuomeniniu transportu ar taksi paslaugomis. Taip pat autonuoma yra nepakeičiamas dalykas, jei keliaujama po daug vietų, susitikimų ir norima gerai palnuoti savo laiką, nebūti priklausomiems nuo kitų.

LUXRENT siūloma automobilių nuoma suteikia Jums:

  • progą vairuoti puikios komplektacijos išskirtinius BMV, AUDI, Mercedes-Benz, Porsche ir kitų ženklų automobilius;
  • galimybę automobilį pasiimti ir atiduoti Vilniuje, Kaune, Klaipdėdoje, Palangoje ir kituose Lietuvos miestuose Jūsų pasirinktoje vietoje;
  • papildomą naudą – jei automobilį pasiimate ar atiduodate oro uostuose Vilniuje, Kaune, Klaipdėdoje, Palangoje, Jums nėra taikomas oro uosto mokestis;
  • galimybę išsinuomoti prestižinį automobilį turint privalomą tik dviejų metų stažą;
  • saugumą – automobilių draudimą bei techninį aptarnavimą visoje Lietuvoje;
  • apsaugą, jog automobiliui sugedus, jis bus pakeistas kitu;
  • galimybę atsiskaityti ne tik kreditine, bet ir debetine kortele;
  • galimybę sutaupyti – imamas nedidelis pradinis užstatas, o pasikeitus planams Jūsų rezervacija bus pakeista ar atšaukta nemokamai.

LUXRENT siūlo tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę automobilių nuomą, taip pat autonuomą su vairuotoju, kurio paslaugos Jūsų kelionę padarytų dar patogesnę.

Autonuoma yra puikus pasirinkimas ir tuomet, jei jums tiesiog reikia nuvykti į konkrečią vietą ar parsivežti svečią prabangiu automobiliu. Taip pat automobilių nuoma gelbsti, jei netikėtai sugedo Jūsų automobilis, o Jūs turite neatidėliotinų planų.

LUXRENT automobilių nuoma užtikrins, kad keliautumėte, dirbtumėte ir savo tikslą pasiektumėte patogiai, saugiai ir laiku.

Sunku išsirinkti, kurį automobilį išsinuomoti norėtumėte?

SUSISIEKITE ir mes jums patarsime bei kartu rasime geriausiai Jūsų poreikius ir norus atitinkantį automobilį.